CIR06AF-32A-40S
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR06AF-32A-40S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 40POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: CIR06AF-32A-40S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 337 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 337 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR06AF-32A-40S
Številka dela CIR06AF-32A-40S Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 40POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 337 pcs Podatkovni list CIR06AF-32A-40S.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-A40 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Druga imena CIR06AF32A40S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 40 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Cable Clamp Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 40 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Trenutna ocena 13A