CIR06CFZ-32A-55P-F80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR06CFZ-32A-55P-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 55POS STRGHT PIN
Podatkovni listi: CIR06CFZ-32A-55P-F80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 709 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 709 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR06CFZ-32A-55P-F80
Številka dela CIR06CFZ-32A-55P-F80 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN PLUG 55POS STRGHT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 709 pcs Podatkovni list CIR06CFZ-32A-55P-F80.pdf
Napetost - ocenjena 500VAC, 700VDC Atributi atributov Environment Proof
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-5015, CIR
RoHS Status Bulk Druga imena CIR06CFZ32A55PF80
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CIR06CFZ-32A-55P-F80 Velik premer dobavljen 32-A55
Lastnosti Cable Clamp Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
Opis CONN PLUG 55POS STRGHT PIN Trenutna ocena 13A