CIR06F-40A-38SX-F80
pregled izdelka
Številka dela: CIR06F-40A-38SX-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 38POS CRIMP
Podatkovni listi: 1.CIR06F-40A-38SX-F80.pdf2.CIR06F-40A-38SX-F80.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 343 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 343 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR06F-40A-38SX-F80
Številka dela CIR06F-40A-38SX-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 38POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 343 pcs Podatkovni list 1.CIR06F-40A-38SX-F80.pdf2.CIR06F-40A-38SX-F80.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 40-A38 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 38
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 38 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 23A Končna debelina - parjenje -