CIR06F-40A-60S-F80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR06F-40A-60S-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 60POS CRIMP
Podatkovni listi: CIR06F-40A-60S-F80.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 424 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR06F-40A-60S-F80
Številka dela CIR06F-40A-60S-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 60POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 424 pcs Podatkovni list CIR06F-40A-60S-F80.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 40-A60 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 60
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 60 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -