CIR06FGG-32A-48P-F80-T112
pregled izdelka
Številka dela: CIR06FGG-32A-48P-F80-T112
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG MALE 48POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CIR06FGG-32A-48P-F80-T112
Številka dela CIR06FGG-32A-48P-F80-T112 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 48POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5007 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 200VAC, 250VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-A48 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 48
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Proof
Lastnosti Cable Clamp Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 48 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 13A