CIR06LCF-40A-60SW-F80-20
pregled izdelka
Številka dela: CIR06LCF-40A-60SW-F80-20
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 60POS STRGHT SKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 399 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 399 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR06LCF-40A-60SW-F80-20
Številka dela CIR06LCF-40A-60SW-F80-20 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 60POS STRGHT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 399 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 40-A60 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Druga imena CIR06LCF40A60SWF8020
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 60 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Cable Clamp Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 60 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 13A