CIR06R36A-22SF80T12
pregled izdelka
Številka dela: CIR06R36A-22SF80T12
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 22POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CIR06R36A-22SF80T12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CIR06R36A-22SF80T12
Številka dela CIR06R36A-22SF80T12 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 22POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4259 pcs Podatkovni list CIR06R36A-22SF80T12.pdf
Voltage Rating 900VAC, 1250VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 36-A22 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 22
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Proof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 23A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CIR06R36-A22SF80
CIR06R36-A22SF80
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG FMALE 22POS CRIMP