CIR08R-32-6S-F80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CIR08R-32-6S-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 23POS INLINE RA SKT
Podatkovni listi: CIR08R-32-6S-F80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 651 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CIR08R-32-6S-F80
Številka dela CIR08R-32-6S-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 23POS INLINE RA SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 651 pcs Podatkovni list CIR08R-32-6S-F80.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-3 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Druga imena 464830
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 23 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 13A, 23A, 46A, 80A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Silver Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CIR08R-32-8S
CIR08R-32-8S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG FMALE 30POS SLVR SLDR