DA15P1A5NA190K87
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DA15P1A5NA190K87
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DA15P1A5NA190K87.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DA15P1A5NA190K87
Številka dela DA15P1A5NA190K87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4663 pcs Podatkovni list DA15P1A5NA190K87.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija Original D
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Grounding Indents, Mounting Brackets natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector