DAMA-15S-NMK52
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMA-15S-NMK52
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: DAMA-15S-NMK52.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMA-15S-NMK52
Številka dela DAMA-15S-NMK52 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1709 pcs Podatkovni list DAMA-15S-NMK52.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena 050910-0175
DAMA15SNMK52
IDAMA15SNMK52
IDAMA15SNMK52-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal