DAMA15SA183F0
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMA15SA183F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 15 F CRIMP G
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMA15SA183F0
Številka dela DAMA15SA183F0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 15 F CRIMP G Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10770 pcs Podatkovni list
Shell Finish Thickness - Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMA15SA183F0
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 15 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja 200
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Vrsta kontakta Signal
Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMA15S
DAMA15S
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 15 F CRIMP G ZINC