DAMAM15PK47F0
pregled izdelka
Številka dela: DAMAM15PK47F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 15 M CRIMP G50
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAM15PK47F0
Številka dela DAMAM15PK47F0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 15 M CRIMP G50 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1897 pcs Podatkovni list
Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density Material školjke, Dokončaj Steel, Gold Plated
Shell Finish Thickness 50µin (1.27µm) Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMAM15PK47F0
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 3
Število pozicij 15 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja 500
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Vrsta kontakta Signal
Vrsta priključka Plug for Male Contacts Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DAMAM15PNM-F225
DAMAM15PNM-F225
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Na zalogi: 3806 pcs
Prenesi:
RFQ
DAMAM15PA101
DAMAM15PA101
Proizvajalci: Cannon