DAMAT26PNM-F225
pregled izdelka
Številka dela: DAMAT26PNM-F225
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DAMAT26PNM-F225
Številka dela DAMAT26PNM-F225 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1553 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 22-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Material školjke, Dokončaj Stainless Steel Serija D*MA
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (M3) Lastnosti -
natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A