DAMC11W1PJK87
pregled izdelka
Številka dela: DAMC11W1PJK87
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.DAMC11W1PJK87.pdf2.DAMC11W1PJK87.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DAMC11W1PJK87
Številka dela DAMC11W1PJK87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6711 pcs Podatkovni list 1.DAMC11W1PJK87.pdf2.DAMC11W1PJK87.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 11 (10 + 1 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
natančen opis 11 (10 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A