DAME-15P-K87
pregled izdelka
Številka dela: DAME-15P-K87
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: DAME-15P-K87.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DAME-15P-K87
Številka dela DAME-15P-K87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11903 pcs Podatkovni list DAME-15P-K87.pdf
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija D*M
Pakiranje Bulk Druga imena 053512-1548
DAME15PK87
IDAME15PK87
IDAME15PK87-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal