DAMM-15S-L
CannonCannon
DAMM-15S-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMM-15S-L
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DAMM-15S-L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
10 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMM-15S-L
Številka dela DAMM-15S-L Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4117 pcs Podatkovni list DAMM-15S-L.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena 051521-0040
DAMM-15S-L-ND
DAMM15SL
IDAMM15SL
IDAMM15SL-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Mounting Brackets natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal