DAMM11W1PK87
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DAMM11W1PK87
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
Podatkovni listi: DAMM11W1PK87.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DAMM11W1PK87
Številka dela DAMM11W1PK87 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10375 pcs Podatkovni list DAMM11W1PK87.pdf
Žični merilnik 8-26 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMM11W1PK87
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 11 (10 + 1 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)