DAMMK15PA101
pregled izdelka
Številka dela: DAMMK15PA101
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DAMMK15PA101
Številka dela DAMMK15PA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6017 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena IDAMMK15PA101
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal