DB25S0L2A197
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DB25S0L2A197
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: DB25S0L2A197.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DB25S0L2A197
Številka dela DB25S0L2A197 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4085 pcs Podatkovni list DB25S0L2A197.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija Original D
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal