DBE25S0L4A191-161
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBE25S0L4A191-161
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DBE25S0L4A191-161
Številka dela DBE25S0L4A191-161 Proizvajalec Cannon
Količina na voljo 5512 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Original D
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal