DBM17W2PK52
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBM17W2PK52
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
Podatkovni listi: DBM17W2PK52.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBM17W2PK52
Številka dela DBM17W2PK52 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1323 pcs Podatkovni list DBM17W2PK52.pdf
Žični merilnik 8-26 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 17W2
Material školjke, Dokončaj Steel, Gold Plated Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk Druga imena IDBM17W2PK52
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 17 (15 + 2 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)