DBMA44PNMBK47F0
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBMA44PNMBK47F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DBMA44PNMBK47F0
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 959 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBMA44PNMBK47F0
Številka dela DBMA44PNMBK47F0 Proizvajalec Cannon
Opis DBMA44PNMBK47F0 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 959 pcs Podatkovni list
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated
Shell Finish Thickness 50µin (1.27µm) Serija D*MA
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 44
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Cipele parjenja - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
natančen opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position Vrsta kontakta Signal
Vrsta priključka Plug for Male Contacts Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DBMA44PNMK52
DBMA44PNMK52
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Na zalogi: 814 pcs
Prenesi:
RFQ
DBMA44PNM
DBMA44PNM
Proizvajalci: Cannon