DBMAM25SNMBK47F0
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBMAM25SNMBK47F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 25 F
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBMAM25SNMBK47F0
Številka dela DBMAM25SNMBK47F0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 25 F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1571 pcs Podatkovni list
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated
Shell Finish Thickness 50µin (1.27µm) Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk Druga imena IDBMAM25SNMBK47F0
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja 500
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position Vrsta kontakta Signal