DBMAY25SNMBK52
pregled izdelka
Številka dela: DBMAY25SNMBK52
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Podatkovni listi: DBMAY25SNMBK52.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DBMAY25SNMBK52
Številka dela DBMAY25SNMBK52 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1214 pcs Podatkovni list DBMAY25SNMBK52.pdf
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDBMAY25SNMBK52
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DBMAY25SNMB
DBMAY25SNMB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Na zalogi: 5369 pcs
Prenesi:
RFQ
DBMAY44PMNMBK52
DBMAY44PMNMBK52
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: DSUB 44 M PCB R/A HD G50 GOLD
Na zalogi: 275 pcs
Prenesi: DBMAY44PMNMBK52.pdf
RFQ
DBMAY25SFO
DBMAY25SFO
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 25 F CRIMP F0 D FLOA ZI
Na zalogi: 4211 pcs
Prenesi:
DBMAY25SNM
DBMAY25SNM
Proizvajalci: Cannon