DBMME-13W3P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DBMME-13W3P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Podatkovni listi: DBMME-13W3P.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DBMME-13W3P
Številka dela DBMME-13W3P Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 7619 pcs Podatkovni list DBMME-13W3P.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Napetost 8-26 AWG
Atributi atributov - Prekinitev Solder Cup
Serija MIL-DTL-24308, Combo D®, D*MM RoHS Status Bulk
Pitch - Connector - Druga imena 051522-0015
DBMME13W3P
IDBMME13W3P
IDBMME13W3P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 13 (10 + 3 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca DBMME-13W3P Dolžina - navojna porcija pod glavo -
Opis CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Trenutna ocena (na stike) Cable Side (4-40)
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni obrazec 3 (DB, B) - 13C3, 13W3