DBMMG13X3SJ
pregled izdelka
Številka dela: DBMMG13X3SJ
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije DBMMG13X3SJ
Številka dela DBMMG13X3SJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1479 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 13 (10 + 3 Coax)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
natančen opis 13 (10 + 3 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A, 7.5A