DBMMK17W2S
pregled izdelka
Številka dela: DBMMK17W2S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DBMMK17W2S
Številka dela DBMMK17W2S Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 10199 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 8-26 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 17W2
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena IDBMMK17W2S
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 17 (15 + 2 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DBMMK25PJA101
DBMMK25PJA101
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Na zalogi: 2819 pcs
Prenesi:
RFQ
DBMMK17W2SF179
DBMMK17W2SF179
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT WW