DBMMY-25S-E
pregled izdelka
Številka dela: DBMMY-25S-E
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: DBMMY-25S-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DBMMY-25S-E
Številka dela DBMMY-25S-E Proizvajalec Cannon
Količina na voljo 2235 pcs Podatkovni list DBMMY-25S-E.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena 051523-0112
DBMMY25SE
IDBMMY25SE
IDBMMY25SE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal