DCM17W5PF179
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM17W5PF179
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT WW
Podatkovni listi: DCM17W5PF179.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCM17W5PF179
Številka dela DCM17W5PF179 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4197 pcs Podatkovni list DCM17W5PF179.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Wrap Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 17W5
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 17 (12 + 5 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 17 (12 + 5 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A