DCM17W5S1A9NA191
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM17W5S1A9NA191
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.DCM17W5S1A9NA191.pdf2.DCM17W5S1A9NA191.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DCM17W5S1A9NA191
Številka dela DCM17W5S1A9NA191 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5076 pcs Podatkovni list 1.DCM17W5S1A9NA191.pdf2.DCM17W5S1A9NA191.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 17W5
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 17 (12 + 5 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)