DCM37P1A5NA190
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCM37P1A5NA190
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DCM37P1A5NA190
Številka dela DCM37P1A5NA190 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4472 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Mounting Brackets natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DCM37P1A7NA191
DCM37P1A7NA191
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Na zalogi: 4183 pcs
Prenesi:
RFQ
DCM37P1A0NA191K87
DCM37P1A0NA191K87
Proizvajalci: Cannon
Na zalogi: 5816 pcs
Prenesi:
RFQ
DCM37P1A5N
DCM37P1A5N