DCMA37SA197F0F16
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMA37SA197F0F16
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 37 F CRIMP G T DUSTCAP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMA37SA197F0F16
Številka dela DCMA37SA197F0F16 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 37 F CRIMP G T DUSTCAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6197 pcs Podatkovni list
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Lead Plated
Shell Finish Thickness - Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMA37SA197F0F16
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja 200
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Dust Cap Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Vrsta kontakta Signal