DCMA37SNMBK47F0
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMA37SNMBK47F0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 37 F CRIMP NMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMA37SNMBK47F0
Številka dela DCMA37SNMBK47F0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 37 F CRIMP NMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1009 pcs Podatkovni list
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated
Shell Finish Thickness 50µin (1.27µm) Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMA37SNMBK47F0
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja 200
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Vrsta kontakta Signal
Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts Slog konektorja D-Sub
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DCMA37SNMBF0
DCMA37SNMBF0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 37 F CRIMP NMB
Na zalogi: 2153 pcs
Prenesi:
RFQ
DCMA37SNM
DCMA37SNM
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT