DCMAE37PA101
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMAE37PA101
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: DCMAE37PA101.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMAE37PA101
Številka dela DCMAE37PA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2077 pcs Podatkovni list DCMAE37PA101.pdf
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija D*MA
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A