DCMAM37SF0F225
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMAM37SF0F225
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 37 F CRIMP F0 F225
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMAM37SF0F225
Številka dela DCMAM37SF0F225 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 37 F CRIMP F0 F225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2017 pcs Podatkovni list
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Material školjke, Dokončaj Stainless Steel
Shell Finish Thickness - Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Cipele parjenja - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Vrsta kontakta Signal