DCMAM62PF0A101
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMAM62PF0A101
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 62 M CRIMP HD F0 CAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMAM62PF0A101
Številka dela DCMAM62PF0A101 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 62 M CRIMP HD F0 CAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1332 pcs Podatkovni list
Shell Finish Thickness - Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMAM62PF0A101
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 3
Število pozicij 62 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Cipele parjenja 500
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Thermoplastic
natančen opis Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Vrsta kontakta Signal
Vrsta priključka Plug for Male Contacts Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DCMAM62PF225
DCMAM62PF225
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN DSUB HD PLUG 62POS PNL MNT
Na zalogi: 1139 pcs
Prenesi: DCMAM62PF225.pdf
RFQ
DCMAM62P
DCMAM62P
Proizvajalci: Cannon