DCMK37PZNMK52
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMK37PZNMK52
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 228 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 228 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMK37PZNMK52
Številka dela DCMK37PZNMK52 Proizvajalec Cannon
Količina na voljo 228 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Brass, Gold Plated Serija D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A