DCMM-37S-F179A
pregled izdelka
Številka dela: DCMM-37S-F179A
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Podatkovni listi: DCMM-37S-F179A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMM-37S-F179A
Številka dela DCMM-37S-F179A Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1565 pcs Podatkovni list DCMM-37S-F179A.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Wrap Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena 051525-0101
DCMM37SF179A
IDCMM37SF179A
IDCMM37SF179A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DCMM-37S-W
DCMM-37S-W
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Na zalogi: 840 pcs
Prenesi:
RFQ
DCMM-37S-M
DCMM-37S-M
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Na zalogi: 1463 pcs
Prenesi: DCMM-37S-M.pdf
RFQ
DCMM-37S
DCMM-37S
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Na zalogi: 5928 pcs
Prenesi: DCMM-37S.pdf
DCMM-37S-R
DCMM-37S-R
Prenesi: DCMM-37S-R.pdf
DCMM-37S-F179
DCMM-37S-F179
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW