DCMM13W6PJA101
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMM13W6PJA101
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DCMM13W6PJA101.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMM13W6PJA101
Številka dela DCMM13W6PJA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5151 pcs Podatkovni list DCMM13W6PJA101.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 13W6
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMM13W6PJA101
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 13 (7 + 6 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)