DCMM21WA4PF179A101
pregled izdelka
Številka dela: DCMM21WA4PF179A101
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT WW
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMM21WA4PF179A101
Številka dela DCMM21WA4PF179A101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2986 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Wrap Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 21WA4
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMM21WA4PF179A101
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 (17 + 4 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)