DCMM25W3PK
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMM25W3PK
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMM25W3PK
Številka dela DCMM25W3PK Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3376 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 25W3
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25 (22 + 3 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 25 (22 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A