DCMM37PF179A
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMM37PF179A
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Podatkovni listi: DCMM37PF179A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMM37PF179A
Številka dela DCMM37PF179A Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1632 pcs Podatkovni list DCMM37PF179A.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Wrap Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMM37PF179A
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DCMM37PDK87
DCMM37PDK87
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Na zalogi: 2344 pcs
Prenesi: DCMM37PDK87.pdf
RFQ
DCMM37PENMB
DCMM37PENMB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Na zalogi: 4804 pcs
Prenesi:
RFQ
DCMM37PF179AA101
DCMM37PF179AA101
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Prenesi: DCMM37PF179AA101.pdf
DCMM37PENMBK52
DCMM37PENMBK52
Prenesi: DCMM37PENMBK52.pdf
DCMM37PE
DCMM37PE
Opis: DSUB 37 M PCB STR G50 ZINC
Prenesi:
DCMM37PF179A101
DCMM37PF179A101