DCMM37PNM-F225
pregled izdelka
Številka dela: DCMM37PNM-F225
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi:
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMM37PNM-F225
Številka dela DCMM37PNM-F225 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1092 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Stainless Steel Serija 24308-Style, D*MM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A