DCMMC13H6PJ
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMMC13H6PJ
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMMC13H6PJ
Številka dela DCMMC13H6PJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1893 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 13W6
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 2 Število pozicij 13 (7 + 6 Power)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
natančen opis 13 (7 + 6 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A, 40A