DCMME27W2PA101
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMME27W2PA101
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
Podatkovni listi: DCMME27W2PA101.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMME27W2PA101
Številka dela DCMME27W2PA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3632 pcs Podatkovni list DCMME27W2PA101.pdf
Žični merilnik 8-26 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 27W2
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMME27W2PA101
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 27 (25 + 2 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub, Combo
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DCMME27W2P
DCMME27W2P
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT