DCMMY-21WA4S
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMMY-21WA4S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Podatkovni listi: DCMMY-21WA4S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMMY-21WA4S
Številka dela DCMMY-21WA4S Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6194 pcs Podatkovni list DCMMY-21WA4S.pdf
Žični merilnik 8-26 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 21WA4
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk Druga imena 051525-0069
DCMMY21WA4S
IDCMMY21WA4S
IDCMMY21WA4S-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 (17 + 4 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)