DCMP21HA4PNK127
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCMP21HA4PNK127
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DCMP21HA4PNK127.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCMP21HA4PNK127
Številka dela DCMP21HA4PNK127 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2129 pcs Podatkovni list DCMP21HA4PNK127.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) - 21WA4
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk Druga imena IDCMP21HA4PNK127
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 (17 + 4 Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded
natančen opis 21 (17 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A, 40A