DD50SF179AA190
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DD50SF179AA190
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
Podatkovni listi: DD50SF179AA190.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DD50SF179AA190
Številka dela DD50SF179AA190 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1272 pcs Podatkovni list DD50SF179AA190.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Wrap Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Original D
Pakiranje Bulk Druga imena IDD50SF179AA190
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino 50.0µin (1.27µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DD50ST
DD50ST
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 50 F SOD G TIN