DDM24W7S1AFNA191A197
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDM24W7S1AFNA191A197
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.DDM24W7S1AFNA191A197.pdf2.DDM24W7S1AFNA191A197.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DDM24W7S1AFNA191A197
Številka dela DDM24W7S1AFNA191A197 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5503 pcs Podatkovni list 1.DDM24W7S1AFNA191A197.pdf2.DDM24W7S1AFNA191A197.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) - 24W7
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 24 (17 + 7 Coax or Power)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)