DDM36W4PA
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDM36W4PA
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 36POS
Podatkovni listi: DDM36W4PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDM36W4PA
Številka dela DDM36W4PA Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 36POS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2463 pcs Podatkovni list DDM36W4PA.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev - Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) - 36W4
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 36 (32 + 4 Coax or Power)
Tip montaže - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 36 (32 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 7.5A
Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included) Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub, Combo Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DDM36W4PA190
DDM36W4PA190
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB PLUG 36POS PNL MNT